Müşteri Yorumları

İzzet Kutlu

3 ay önce sosyal medyada tanesini 50TL’ye gördüm ve aldım, geldiğinde anladım paketlemeden emitasyon olduğunu kullandım 1 kere kömür gibi kullanmadan attım. Gerçek Toppik'in yerini kesinlikle tutmuyor bunu anladım.

Ömer Faruk Doğan

Toppik'i uzun süre kullandım, ucuz fiyatlı görünce aynısı olur biz herhalde fazla veriyoruz diye düşünüp aldım ama aldığıma pişman oldum. Siz siz olun fiyata kanmayın, gerçek Toppik ile benzerlik hiç yok.

Onur Engin

Fiyatta avantaj yakaladığınızı düşünürseniz, kanmayın derim. Hiçbir şekilde Toppik gibi değil, doğal bir görüntü yerine parlak bir görüntüye sahip bir toz vardı, toz diyorum ama içeriğini çözemedim. Tavsiye etmem, fiyata kanmayın.

Nurullah Yılmaz

Arkadaşın önerisi ile bilinen internet sitelerin birinden ucuz diye almıştım bir keresinde, bir sefer kullandım gerisini attım. Kaldıki aldığım zaman faturası vs de yoktu, fatura sorduğumda bana ürünü geri gönderin istemiyorsanız diye bir dönüş yapmışlardı.

Selim Mutlu

Düğünüm için çok ucuza gördüğüm saç tozunu almıştım ama maalesef sıkıntı yaşadım. Şişe içerisinde ne vardı bilmiyorum ama düğünde sıkıntı yaşadım, toz saçımla bütünleşmedi ve sıkıntılı bir gece yaşadım. Özel gününüzde özellikle gerçek Toppik'ten vazgeçmeyin derim.

Reyhan Katoğlu

Ben önemli bir siteden 27,5 gramlık toppigi 40 tlye aldım aldıgıma bin pişman oldum toppik adı altında ne oldugu belli olmayan bi toz koymuşlar pişman oldum fazlada kullanmadan attım.